Kategorie

Cena za 10 ks a více u jednotlivých produktů platí i při celkové objednávce nad 10 kusů, která obsahuje různé produkty.
The Original McKenzie® Lumbar Roll Zobrazit v plné velikosti

The Original McKenzie® Lumbar Roll

Zajišťuje nejen fyziologické zakřivení páteře, ale zlepšuje také správné držení zad při sezení a napomáhá tak ulevit a často předejít bolesti bederní páteře. Univerzální, vhodný do kanceláře nebo na domácí židli, kde není žádná (nebo pouze minimální) podpora bederní páteře (rovné opěradlo). Vhodný jako prevence, ale i při bolestivých stavech.

Více informací

  • Hard
  • Soft

72 Produkty jsou na skladě

810,70 Kč

Produkt Od (mn.) Sleva
The Original McKenzie® Lumbar Roll : Tuhost - Soft 10 -169,40 Kč
The Original McKenzie® Lumbar Roll : Tuhost - Hard 10 -157,30 Kč

Odborníci zabývající se léčbou bolesti bederní páteře zjistili, že pokud nesedíte správně, je tlak uvnitř meziobratlových plotének vaší bederní páteře značně zvýšený. Správné používání The Original McKenzie® Lumbar Roll předchází vzniku bolesti zad a snižuje tlak na meziobratlové ploténky bederní páteře. Zajišťuje nejen fyziologické zakřivení páteře, ale zlepšuje také správné držení zad při sezení a napomáhá tak ulevit a často předejít bolesti bederní páteře. 
  Vyvinutý a prověřený léty klinického pozorování a výzkumu, vyráběný dle specifikací Robina McKenzieho, mezinárodně uznávaného odborníka na bolesti páteře. 
  Dodávaný ve snímatelné praktické černé textilii, zaručující mechanickou odolnost i estetický vzhled. Nastavitelný elastický popruh připevní Lumbar Roll k opěradlu židle. 
  Univerzální, vhodný do kanceláře nebo na domácí židli, kde není žádná (nebo pouze minimální) podpora bederní páteře (rovné opěradlo). Vhodný jako prevence, ale i při bolestivých stavech.