Categories

Cena za 10 ks a více u jednotlivých produktů platí i při celkové objednávce nad 10 kusů, která obsahuje různé produkty.

The Original McKenzie® Lumbar Rolls

Posaďte se co nejdále do židle/sedadla. S prohnutím v dolní části páteře se předkloňte a umístěte „Roll“ horizontálně napříč dolní částí páteře, těsně nad pas. Nyní se zakloňte zpět směrem k „Roll“ tak, aby pevně držel prohnutí ve vaší páteři.

Zpočátku to může být trochu nepohodlné a budete možná potřebovat lehce upravit váš sed. Nicméně během několika dnů byste se měli přizpůsobit nové pozici

  

The Original McKenzie® Night Roll

Obtočte si „Night Roll“ okolo pasu, položte se na záda a zavázáním tkanic ho dobře připevněte k tělu, aby zůstal v místě, kde normálně nosíte pásek. Pokud by se „Night Roll“ ve spánku posunul nahoru nebo dolů, mohl by dokonce vaši noční bolest zvýšit.

Můžete se řídit obecným pravidlem, že když si leháte na bok, „Night Roll“ by měl vyplňovat přirozené prohnutí vašeho těla v místech mezi pánví a hrudním košem a když ležíte na zádech, „Night Roll“ by měl podpírat bederní páteř.

Zajistěte, aby matrace byla na pevném a kompaktním základu a neprohýbala se.

Zpočátku vám může být používání „Night Roll“ trochu nepohodlné a budete si možná muset lehce upravovat polohu. Po dvou nebo třech nocích se „Night Roll“ přizpůsobíte a možná se budete cítit nepohodlně, pokud ho nepoužijete.

 The Original McKenzie® Cervical Roll

Umístěte „Cervical Roll“ na váš polštář nebo do povlaku polštáře tak, aby podpíral váš krk tím, že vyplní prostor mezi ramenem, krční páteří a hranou polštáře.

Zpočátku se můžete při používání „Cervical Roll“ cítit trochu nepohodlně a budete muset lehce upravit svou polohu při spaní. Po dvou nebo třech nocích se „Cervical Roll“ přizpůsobíte a možná se budete cítit nepohodlně, pokud ho nepoužijete.